ورود / ثبت نام
راهنمای انتخاب لباس های رنگی مناسب
رنگ های شاد و سیرتر، رنگ پوست را واضح تر، لکه‌ها را کم رنگ تر و تیرگی زیر چشم را کمتر‌‌ می‌کند
اگر‌‌ می‌خواهید به بهترین شکل دیده شوید، کافیست لباس هایی را انتخاب کنید که رنگ مناسب شما را دارند. رنگ هایی هستند که انتخابشان اشتباه است و اصلاً به شما‌‌ نمی‌آیند و شما را پیر و خسته نشان‌‌ می‌دهند. رنگ های مناسب و صحیح شما را جوان تر، شاداب تر و سرزنده تر نشان‌‌ می‌دهند.
رنگ های مورد علاقه‌ی خود را کنار بگذارید. فکر اینکه فلان رنگ به من بیشتر‌‌ می‌آید و غیره را از سر خود بیرون کنید. اینکه شما عاشق رنگ نارنجی هستید، دلیل نیست که این رنگ لباس هم به شما بیاید.
رنگ های مختلف را در خانه امتحان کنید. آرایش خود را پاک کنید تا رنگ واقعی پوست تان دیده شود. پارچه‌ها و لباس های مختلف را که در کمد خود دارید نزدیک صورت تان بگیرید.
حین امتحان لباس ها، رنگ های کم جلوه را شناسایی کنید. این گونه رنگ‌ها باعث‌‌ می‌شوند رنگ پوست تان طبیعی دیده نشود و لکه های روی پوست بیشتر خودنمایی کند. گودی چشم‌ها تیره تر و رنگ پوست پریده تر، و در کل شما را بی روح و کسل کننده نشان‌‌ می‌دهند.
رنگ هایی که جلوه‌ی بیشتری به پوست تان‌‌ می‌دهند را شناسایی کنید. رنگ های شاد و سیر تر، رنگ پوست را واضح تر، لکه‌ها را کم رنگ تر و تیرگی زیر چشم را کم تر‌‌ می‌کند. رنگ هایی مناسب‌اند که شخص را سالم، شاداب و سرحال نشان دهند. به تاثیری که هر رنگ روی ظاهر شما‌‌ می‌گذارد توجه کنید تا هنگام خرید، بدانید چه رنگی مناسب شماست.
به سالن آرایش مراجعه کنید. آرایشگران‌‌ می‌دانند چه رنگی مناسب شماست. از آنها بخواهید حین راهنمایی رنگ و تون پوست، رنگ مو و رنگ چشم شما را مدنظر داشته باشند.
به گفته های دیگر افراد توجه کنید. مردم اغلب وقتی زیبا دیده‌‌ می‌شوید به شما‌‌ می‌گویند. وقتی افراد در مورد شما نظر‌‌ می‌دهند، یک یادداشت ذهنی از رنگی که پوشیدید داشته باشید. همینطور، وقتی‌‌ می‌گویند خسته به نظر‌‌ می‌رسید، به رنگی که پوشیدید توجه کنید. جنبه های مختلف رنگ‌ها را حین خرید لباس در نظر بگیرید.
اشتراک در خبرنامه
برای اطلاع از آخرین اخبار مشخصات خود را وارد کنید.
ایمیل
موبایل
فروشگاه آنلاین سایز بزرگ
 کلیه‌ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به فروشگاه آنلاین پوشاک آریائی می‌باشد
می خواهید عضو شوید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
عضو هستید؟
لطفاً نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد نمائید
رمز عبور را فراموش کرده ام
0
پوشاک آریایی (سایز بزرگ و نرمال)02177376102 - 77050319تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، بین خیابان سجده ای و مظفری، نبش خ صادقی، پلاک ۲، طبقه دوم، واحد ۵rosegul.irrosegul.ir - قخسثلعم.هق - صصص.قخسثلعم.هق